E veshur me jeshile dhe xixa/ Kylie Jenner sjell atmosferën e festave që në nëntor

E veshur me jeshile dhe xixa/ Kylie Jenner sjell atmosferën e festave që në nëntor

12:07, 13/11/2020

Kylie Jenner arrin gjithmonë të tërheqë vëmendjen me fotografitë që ajo ndan me ndjekësit.
Së fundmi, Kylie i mahniti të gjithë më koleksionin e fundit të fotove që ajo postoi në rrjetin social Instagram.
E veshur me jeshile, dhe me sfondin me ngjyrë të njëjtë, Kylie tregoi edhe njëherë format e saj të përsosura.
Ajo paralajmëron se do të publikojë koleksione të reja festive, ndërkohë që fansat u mahnitën nga bukuria dhe format e saj trupore.
Si gjithmonë, komentet dhe komplimentet për Kylie-n vërshuan ‘lumë’.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco