Adelina Ismaili në super formë dhe më joshëse se kurrë

Adelina Ismaili në super formë dhe më joshëse se kurrë

11:02, 13/11/2020

Këngëtarja e njohur, Adelina Ismaili, tashmë është pjesë e botës së televizionit.

Ajo është drejtuese e emisionit “Tete a Tete”, ku sjell  intervista me të ftuar të ndryshëm.

Këngëtarja është gjithmonë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria .

Së fundmi, ajo ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi, ku duket shumë joshëse, tek mban veshur një fustan të zi, i cili tregon format perfekte të saj.

“Thjeshtësia është sofistikimi i fundit”, shkroi këngëtarja krahas postimit .

Kujtojmë se Adelina Ismaili prej kohësh nuk është aktive në tregun muzikor, ku me sa duket është fokusuar shumë tek jeta private, duke qenë se tani është dhe bashkëshorte por dhe nënë e një djali 3 vjeçar.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco