JLo nderohet nga revista WSJ si pjesë e çmimeve të tyre ‘Innovators 2020’

JLo nderohet nga revista WSJ si pjesë e çmimeve të tyre ‘Innovators 2020’

11:40, 13/11/2020

Jennifer Lopez po njihet si “inovuesja e kulturës pop e vitit 2020”.

Ajo së fundmi u nderua me çmimin ‘inovuesja e muzikës pop për vitin 2020’, ndërsa në rrjete sociale ndau edhe një video në lidhje me këtë rast të veçantë.

“Përmes punës sime, unë përpiqem të ndaj me audiencën se ata mund të jenë të pakufishëm. Unë jam aq e lumtur me gjithçka që ka ndodhur në 10 vitet e fundit! Por, sa i përket 10 viteve të ardhshme … Mezi pres të vijnë të gjitha !!!”, thotë ajo ndër të tjerash.

“Derisa bota të jetë 100 përqind e përsosur dhe plotësisht e fiksuar, unë kurrë nuk do të ndalem”, thotë Lopez në një klip nga videoja e saj, e cila do të transmetohet drejtpërdrejt.

Ajo shton, “Çdo ditë po përpiqem të jem një version më i mirë i vetvetes”.

Maluma, i cili bashkëpunoi me Lopez në dy projekte, “Pa ‘Ti” dhe “Lonely” paraqet njohjen, duke thënë të yllit prej një kohe të gjatë, “Unë jam mirënjohës për të gjithë mundin dhe sakrificën që ajo bëri gjatë viteve dhe për hapjen e rrugës për kaq shumë artistë të tjerë latinë “.

Disa nga të nderuarit dhe prezantuesit e planifikuar të këtij viti përfshijnë regjisoren Ava Duvernay, grupi K-pop BTS, aktori Ethan Hawke dhe James Corden e shumë të tjerë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco