Modelet dëshmojnë se shqiptaret janë me gjoksin më të madh

Modelet dëshmojnë se shqiptaret janë me gjoksin më të madh

11:20, 13/11/2020

Janë bërë katër shoqe bashkë dhe janë fotografuar.

Por, nëse e shikojmë me kujdes foton që Tika Camaj e ka hedhur në Instagram, vërejmë një detaj interesant, shkruan Syri Kosova.

Në imazh, Tika shihet bashkë me Jehonën, motrën e Afërditës dhe dy modele tjera me kombësi tjetër.

E veçanta është se Tika dhe Jehona kanë gjoks me voluminoz, gjë që i dallon femrat shqiptare.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tika Camaj (@tikacamaj)

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco