Serialit më të ndjekur në Turqi, po i bjen shikueshmëria

Serialit më të ndjekur në Turqi, po i bjen shikueshmëria

10:59, 13/11/2020

Është seriali më i pëlqyer në Turqi, por, transmetimin e ka nisur edhe në Kosovë, po me të njëjtën vëmendje.

‘Sen çal kapimi’, apo në shqip ‘Bjeri derës time’, me aktorë kryesor Hande Erçel dhe Kerem Bursin, është komentuar e përfolur para se seria të niste transmetimin, shkruan Syri Kosova.

Por, pas episodit të 18, rejtingu, apo, matësi i shikueshmërisë në këtë serial, ka filluar të zbritet.

Edhe pse ngjarja në serial është në kulmin e të qenit interesant, rejtingu ka nisur të bij, transmetojnë mediet turke.

Duke qenë se matësi i shikueshmërisë i përcakton edhe episodet, do të shohim nëse seriali do vazhdoj apo do ndërkrehet, nëse gjendja vazhdon të rëndohet.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by EnMagazin (@ennmagazinn)

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco