Modelja e njohur amerikane në pritje të ëmbël

Modelja e njohur amerikane në pritje të ëmbël

13:58, 30/10/2020

Karlie Kloss Modelja e famshme amerikane është në pritje të fëmijës së saj të parë me partnerin, Joshua Kushner.

Sipas burimeve për People, modelja dhe biznesmeni do bëhen prindër vetëm dy vite pas martesës së tyre.

Kujtojmë se kur Karlie u bë nuse, veshi një fustan Dior për të cilin u deshën 700 orë pune për ta krijuar.

Çifti, nuk u ndal, por edhe në Qershor të 2019-ës e vazhdoi festën me një party ku ishin të ftuar yje si Katy Perry, Orlando Bloom dhe Derek Blasberg.

Image

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco