Vogëlushja Mia feston ditëlindjen, mami Rudina i përgatit tortën e veçantë

Vogëlushja Mia feston ditëlindjen, mami Rudina i përgatit tortën e veçantë

12:13, 30/10/2020

Për moderatoren Rudina Magjistari, sot është një ditë e shënuar.

Vajza e saj Mia, sot mbush 5 vjeç, dhe nuk kishin si të mungonin fotot nga Rudina në këtë ditë të shënuar për të bijën.

Ajo publikoi foto të tortës shumëngjyrëshë të Mias, bashkangjitur me një foto tjetër ku Mia duket duke vizatuar.

"Gëzuar ditëlindjen Mia. Vajza ime e vogël e mrekullueshme, rrezja ime e diellit”, ka shkruar moderatorja.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Birthday, Mia! ?? #turning5 #myamazinglittlegirl #mysunshine

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari) on

 

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco