Ky artist i njohur po ia gjuan gruas së Getoarit

Ky artist i njohur po ia gjuan gruas së Getoarit

10:40, 30/10/2020

Bukuria e Marina Vjollcës nuk mùnd të kalojë pa u vënë re dhe kjo duket se ka tërhéqur vëmendjen edhe të artistit me famë botërore Dj Snake.

Pak ditë më parë në mediat rozë qàrkulloi lajmi për një koment që Dj i famshëm Snake kishte bërë në fotot séksi të moderatores Marina Vjollca.

Ai komentoi asaj një ’emoji’, që nëse do e deshífronim komentin e tij në fjalë, kjo do të thotë se moderatorja ka qélluar në shénjë me fotot, ç’ka do të thotë se atij i kanë pëlqyer shumë.

Ndërkohë nuk dihet edhe se si mùnd t’i kenë rënë në sy Dj Snake këto foto të Marinës, sepse as ai dhe as moderatorja nuk e ndjékin njëri-tjetrin në ‘Instagram’.

Marina nuk i kthéu përgjigje, por Dj Snake nuk ka ndërmend të dorézohet. Ai i ka komentuar sërish në videon e fundit që ka postuar moderatorja, duke i dërguar një yll, por Marina sërish ia ka lënë ‘seen’.

Nuk e dimë nëse ka dorë Getoari në gjéstet e saj, por duket se DJ me famë botërore është tejet i fíksuar pas Marinës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco