Tri në një, Beyonce bombastike në tuta

Tri në një, Beyonce bombastike në tuta

10:19, 30/10/2020

Tri fotografi i ka bërë në një.

E në të tri këto imazhe, Beyonce ka mahnitur me pamjen e saj, shkruan Syri Kosova.

Ajo ishte veshur me të verdha, derisa në pah ka vënë të pasmet bombastike dhe gjoksin voluminoz.

Këto foto, Beyonce i shkrepi si reklamë për Adidas.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

CANARI DRIP Online @ Adidas.com Oct 29 / In-store Oct 30

A post shared by Beyonce? (@beyonce) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco