Fjolla e ka seriozisht, po martohet dhe nis përgatitjet

Fjolla e ka seriozisht, po martohet dhe nis përgatitjet

10:04, 30/10/2020

Fjolla Morina tregon se ka filluar përgatitjet për dasmën.

Fjolla Morina një ndër emrat më të përfolur në showbizin shqiptar ndonëse jo gjithmonë për mirë, së fundmi ka zbuluar se ka filluar të bëhet gati për dasmë.

Ajo para pak javësh pranoi propozimin e martesës nga i dashuri i saj Fisnik Syla, i cili propozoi atë me një buqetë lulesh dhe një unazë e cila dukej të ishte diamant.

Këngëtarja shpesh herë po publikon imazhe me të fejuarin ndërsa nuk mungojnë as dhuratat nga ai të cilat Fjolla nuk heziton ti bëjë publike.

Së fundmi ajo ka publikuar një Instastory ku shihet të jetë me stilistin e saj, ndërsa shkruan “duke ardhur me ide të dasmës”.

Këngëtarja ende nuk ka treguar se kur apo ku do të mbahet dasma por pasi përgatitjet kanë filluar, duket se gjithçka po shkon mirë në drejtim të saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco