Ish banorja e Big Brother humb njeriun e shtrenjtë nga Covid-19

Ish banorja e Big Brother humb njeriun e shtrenjtë nga Covid-19

09:22, 30/10/2020

Gerta Shino ish banorja e "Big Brother", është një nga emrat më të lakuar në mediat rozë.

Së fundmi, me anë të një postimi të bërë së fundmi në Instastory, Gerta ka ndarë një lajm të hidhur me ndjekësit.

Gjyshja e GertĂ«s Ă«shtĂ« ndarĂ« nga jeta kĂ«tĂ« tĂ« enjte. “Sot Ă«shtĂ« njĂ« ditĂ« shumĂ« e trishtuar pĂ«r familjen time. Gjyshja ime qĂ« na ka rritur ndĂ«rroi jetĂ« sot. Nuk di mĂ« çfarĂ« tĂ« them, jam pa fjalĂ«! Pusho nĂ« paqe nĂ«na, ishalla njĂ« ditĂ« shihemi prape", ka shkruar Gerta.

Por pak mĂ« vonĂ«, mĂ« postimin e radhĂ«s ajo la tĂ« kuptohet se shkak i vdekjes sĂ« gjyshes ishte pikĂ«risht Covid-19. “NjerĂ«z kujdesuni sa mĂ« shumĂ« pĂ«r veten dhe njerĂ«zit qĂ« doni! Mbani distancĂ« nga personat e moshuar dhe nga ata qĂ« kanĂ« edhe sĂ«mundje tĂ« tjera. Covid Ă«shtĂ« shumĂ« mĂ« keq nga çfarĂ« mendojmĂ«! BĂ«ni kujdes, nuk Ă«shtĂ« shaka! Po bĂ«het fjalĂ« pĂ«r jetĂ«t tona dhe tĂ« njerĂ«zve qĂ« duam mĂ« shumĂ«!”, Ă«shtĂ« shprehur Gerta.

Kujtojmë se Gerta para pak javësh i dha fund beqarisë duke u martuar më të partnerin e saj parukier.

Image

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco