Aktorja e njohur blen super shtëpinë e re me çmimin e kripur

Aktorja e njohur blen super shtëpinë e re me çmimin e kripur

21:06, 29/10/2020

Aktorja turke Demet Ozdemir, ka investuar fitimet e saj në pasuri të paluajtshme.

Aktorja e njohur në Shqipëri nga seriali “Një puthje në errësirë”, ka vendosur të blejë një vilë në fshatin Zekeriyakoy, me fitimet e saj nga serialet dhe bashkëpunimet me brandet e njohura.

Mediat turke raportojnë se 28 vjeçarja ka paguar 4 milion lira turke për këtë shtëpi me pamje mbreslënëse.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco