Rrëfehet këngëtari: Mendonin se do bashkohesha me Diellza Kolgecin, por zgjodha unë Dasara Karaiskajn

Rrëfehet këngëtari: Mendonin se do bashkohesha me Diellza Kolgecin, por zgjodha unë Dasara Karaiskajn

16:43, 29/10/2020

Këngëtari i njohur, Mentor Haziri ka qenë i ftuar ditën e sotme në emisionin “Kafe Shqeto” në Syri Televizion, ku ka treguar më shumë për projektin e tij më të ri muzikor.  Në një intervistë me moderatorin Flavio Qarri, Mentori ka treguar më shumë për videoklipin ku janë të pranishme edhe Diellza Kolgeci dhe gazetarja Dasara Karaiskaj.

“Është një lloj historinë që ndodh është një gazetare që na ndjek mua dhe Diellzën, ka vrejt dhe ka një lloj lajmi aty dhe ka vrejt një lloj acarimi mes raporteve të mia dhe të Diellzës. Të gjithë mendojnë që unë dhe Diellza do bashkohemi bashkë dhe unë iki në fund dhe bashkohem me Dasarën”, u shpreh Haziri.

Për më shumë ndiqni intervistën e plotë

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco