Motra e Ritës tregon këmbët seksi

Motra e Ritës tregon këmbët seksi

15:58, 29/10/2020

Elena Ora duket tejet atraktive në foton e fundit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, është shumë e dashur për publikun.

Me publikimin e projekteve muzikore e angazhimin e saj edhe në publikimin e fotove atraktive dhe jo vetëm, Rita është tejet e komentuar në media e publik.

Njësoj edhe motra e saj Elena e cila së fundmi u shfaq shumë seksi në Instagram. E veshur bikini dhe një këmishë, ajo po e shijon në maksimum pamjen plot lule që po e shoqëron.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Day 4 feeling better and better so much energy ??????

A post shared by Elena Ora ????????‍?? (@elenaora) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Day 4 feeling better and better so much energy ??????

A post shared by Elena Ora ????????‍?? (@elenaora) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco