Një lojë me Xhensilën… kush nuk do donte

Një lojë me Xhensilën… kush nuk do donte

14:59, 29/10/2020

Xhensila Seferi, modelja e njohur, ka ardhur me një imazh tjetër.

Ajo në Instagram hodhi foton ku shihet e veshur me një palë bikine dhe shihet se është në një rrjetë sportive, shkruan Syri Kosova.

Epo, një ndeshje, kush nuk do e donte më të.

Me imazhe të tilla, Xheni vjen shpesh.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco