A e keni ditur se mjeku popullor nga Drenica, Hetem Ramadani ia 'mori' bashkëshorten këtij këngëtari

A e keni ditur se mjeku popullor nga Drenica, Hetem Ramadani ia 'mori' bashkëshorten këtij këngëtari

11:47, 29/10/2020

Hetem Ramadani njihet shumë në popull si një meditues dhe mjek popullor. Ai është edhe një biznismen nga Drenica, që jeton dhe vepron në Slloveni.

Kush nuk e njihte më parë atë si meditues e mjek, sigurisht e njihnin për martesën e tij me këngëtaren e njohur Inva Mula.

Kjo e fundit, më parë ishte e martuar me Pirro ?ako, mirëpo u divorcua nga ai, për tu martuar më pas me Ramadanin.

Ata të dy bashkë kanë një vajzë të quajtur Nina.Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco