Del në shesh këngëtarja e hitit ‘Moj Hatixhe’, e bën hor Capital T-në

Del në shesh këngëtarja e hitit ‘Moj Hatixhe’, e bën hor Capital T-në

13:58, 28/10/2020

“Moj Hatixhe” quhet një nga këngët remake të Capital T që u dëgjua shumë e që i reperi shumë famë.

Por, këtë projekt muzikor, origjinalin e këndon këngëtarja e njohur, bilbili i skenës dhe defit, Hamide Sadiku, shkruan Syri Kosova.

Kjo e fundit ka qenë e ftuar në një emision ku tregoi se reperi nuk e ka pyetur se a mund ta marr këngën ose jo.

 “Jo jo hiç s’me ka vetë. Ma kish marrë kangën e m’ka qitë në diskotekë” tha Sadiku.

Po ashtu, ajo tha se Capitali mundet me shpagu për këtë gjë me një drekë.

“Nëse ka një drekë, nëse s’ka, e ka hallall” tha ajo.

Videon e keni nga minuta e 34-të.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco