FOTO/ Me bikini nga jahti luksoz, modelja s*ksi dhe e motra ngren temperaturat në rrjet

FOTO/ Me bikini nga jahti luksoz, modelja s*ksi dhe e motra ngren temperaturat në rrjet

22:32, 27/10/2020

Modelja seksi, Anna Vakili i është rikthyer sërish pushimeve me diell teksa ndodhet në Dubai me motrën e saj Mandi Vakili dhe nënën e tyre.

30 vjeçarja publikoi një foto në Instagram nga udhëtimi i saj, ku shihej me të motrën me bikini.

Ylli i “Love Islander” dhe e motra ndezin rrjetin me format bombastike.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco