Ja sa provokuese duket Shkenda Dubova në këtë foto, mos e humbisni

Ja sa provokuese duket Shkenda Dubova në këtë foto, mos e humbisni

22:28, 27/10/2020

Këngëtarja Shkenda Dubova ka një kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj,shkruan Syri Kosova

Po ajo kujdeset në rrjetet sociale të postoj foto të nxehta nga jeta e saj.

Ajo ka realizuar një fotosesion në të cilën shfaqet joshëse.

Ajo në imazhet e fundit shihet e shtrirë në krevat dhe gjysmë e zhveshur ku është rrethuar me çanta të shtrenjta, shkruan Syri Kosova.

Ndryshe, Shkenda është një biznesmene e suksesshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco