FOTO/ Elita Rudi ndryshon look pak para se të bëhet nënë për herë të dytë

FOTO/ Elita Rudi ndryshon look pak para se të bëhet nënë për herë të dytë

21:21, 27/10/2020

Reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi janë në pritje të fëmijës së dytë. Historia e tyre nisi kur Elita (asokohe bjonde), intervistoi për herë të parë Gjikon.

Reperit të cilit duket se ia bëri zemra “bam” me shikim të parë, i tha moderatores se ajo do të bëhej gruaja e tij me një kusht: T’i bënte flokët e zeza.

Por mesa duket, bukuroshja ia ka plotësuar dëshirën, duke u kthyer sërish brune.

“Kujt i mungoi Eli e vjetër? Iu riktheva të zezës”- shkroi moderatorja krahas fotos.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Who missed the old Eli ????? @kacilleshi #backtoblack

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco