FOTO/ Ledri Vula shpenzon shifrën marramendëse për një orë

FOTO/ Ledri Vula shpenzon shifrën marramendëse për një orë

21:42, 27/10/2020

Ledri Vula është një nga reperët më të pëlqyer në showbizin shqiptar. Përveç projekteve muzikore, ai merr shpesh dhe komente pozitive për paraqitjet e tij skenike, dukjet në përditshmëri dhe jo vetëm.

Reperi para disa ditësh ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shihet i veshur plot stil.

Faqja Shqip.Closet ka zbuluar sa kushton veshja e tij. 16.551 mijë euro kanë kushtuar këmisha dhe ora e firmës ‘Rolex’.

Këmisha mban vlerën prej 38 euro, ndërsa ora të cilën ai shpesh e përdor, arrin deri në 16,513 euro.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco