FOTO/ Këngëtarja e njohur fejohet pas pesë vitesh lidhje

FOTO/ Këngëtarja e njohur fejohet pas pesë vitesh lidhje

20:26, 27/10/2020

Këngëtarja e njohur Gwen Stefani dhe këngëtari Blake Shelton janë fejuar, pas pesë vitesh lidhje.

51 vjeçarja ndau me ndjekësit e saj një foto në Instagram, ku ajo shihej duke puthur Blake, ndërsa ën dorë mbante unazën e fejesës me diamantë.

“Po, të lutem’, shkruan krahas fotos Gwen.

Ata të dy u njohur në 2015, kur të dy luajtën në shfaqjen muzikore “The Voice”.

Një burim për “People” tha se çifti u fejua gjatë fundjavës, në Oklahama.

Gwen dhe Blake kaluan karantinës së bashku me 3 fëmijët e këngëtares në Oklahama ndërsa tani janë zhvendosur në shtëpinë e tyre të re prej 13 milion dollarësh në Los Anxhelos.  

Kujtojmë se ajo i ka fëmijët nga martesa me ish-burrin Gavin Rossdale./K.H/Syri.net/ 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco