Pritjes i erdhi fundi/ ‘Playboy’ i Instagram-it dhe e dashura 28 vite më e re, bëhen prindër

Pritjes i erdhi fundi/ ‘Playboy’ i Instagram-it dhe e dashura 28 vite më e re, bëhen prindër

20:40, 27/10/2020

Një prej personave më të famshëm në Instagram, milioneri Gianluca Vacchi dhe e dashura e tij Sharon Fonseca 25 vjeçare, janë bërë prindër të një vajze.

'Playboy' italian, 53 vjeçar publikoi lajmin e ardhjes së vogëlushes në Instagram, ku zbuloi emrin e veçantë.

Çifti e kanë quajtur të voglën e tyre me emrin Blu Jerusalema Vacchi.

“Ajo është me ne ... Sharon dhe unë jemi të lumtur të njoftojmë se këtë mëngjes lindi vajza jonë, Blu Jerusalema Vacchi. Falë Zotit, ajo është e shëndetshme dhe ne thjesht po e duam më shumë se jetën tonë. Gianluca & Sharon.”/K.H/Syri.net./

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco