Gruaja e tij e mallkoi, por Fjollës as që i intereson, poston foto në krahët e biznesmenit

Gruaja e tij e mallkoi, por Fjollës as që i intereson, poston foto në krahët e biznesmenit

20:42, 27/10/2020

Këngëtarja, Fjolla Morina, padyshim është emri më i përmendur gjatë ditëve të fundit në mediat rozë pas publikimit të lidhjes së saj me biznesmenin, Fisnik Sylën, shkruan Syri Kosova.

Ajo ka zgjedhur në rrjetin social ‘Instagram’, të postoj fotografi krahë partnerin të saj, shkruan Syri Kosova.

Fjolla duket tejet e dashuruar dhe shkëlqente me veshjet që ajo kishte zgjedhur.

Po ashtu edhe Fisniku po i qëndron pranë në çdo moment këngëtares.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Got my baby right by my side! ???? @fisnik.sylaa

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco