U bë nënë për herë të dytë para 1 viti, aktorja e njohur zbulon emrin e djalit

U bë nënë për herë të dytë para 1 viti, aktorja e njohur zbulon emrin e djalit

19:14, 27/10/2020

Aktorja e njohur, Anne Hathaway, u bë nënë për herë të dytë njëmbëdhjetë më parë, por deri tani ajo kishte preferuar mos ta zbulonte emrin që i kishte vendosur djalit.

Por në një intervistë për “Live With Kelly” Anne tregoi se e quajti djalin, Jack. Jack ka qenë në barkun e mamit në projektin e saj të fundit, gjatë xhirimeve të “The Witches”.

37 vjeçarja ka dhe një djalë 4 vjeçar, me emrin Jonathan. Ajo tregoi se Jack mori dhuratën më të bukur në karantinë, pasi ai tani ka një shok dhe luan gjithmonë me të.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco