Aktorja turke Fahriye Evcen do t’u rikthehet xhirimeve

Aktorja turke Fahriye Evcen do t’u rikthehet xhirimeve

15:14, 27/10/2020

Burak Ozçivit, i njohur ndryshe në Shqipëri si ‘Osmani’ bashkë më bashkëshorten e tij Fahriye, kanë qenë së fundmi në fokus të mediave dhe ndjekësve në lidhje me martesën e tyre.

Të shumta ishin dyshimet se mes çiftit egzistojnë probleme dhe se ato po shkojnë drejt ndarjes .

Mirëpo, mesa duket këto janë hedhur poshtë pasi Burak dhe Fahriye duken shumë të lumtur me njëri-tjetrin.

Çifti i aktorëve turq, Burak Ozçivit dhe Fahriye Evcen darkuan mbrëmë në një restorant në Etlier, Stamboll.

Së bashku me ta ishte edhe vogëlushi Karan.

Pasi dolën nga restoranti, Fahriye dhe Burak pranuan të flisnin për gazetarët.

E pyetur se kur do t’i kthehet skenës Fahriye u shpreh “Më mungon shumë, dua t’i kthehem xhirimeve. Kam disa projekte, po i shikoj dhe do jua bëj të qartë më vonë".

 

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco