Ish-banori i 'Big Brother Albania' i jep fund beqarisë

Ish-banori i 'Big Brother Albania' i jep fund beqarisë

14:46, 27/10/2020

Elsamed Senaj, ish-banori i Big Brother, i ka dhënë fund beqarisë.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë Elsamedi përmes një postimi në Instagram ku shfaqet me partneren e tij Klaudia.

"Sot 3 vjet bashk. Sot jemi 3. Dhe sot, zyrtarisht të zartuar. Të Dua deri në frymën e fundit, në të mirë e  në të keq!

Falenderoj Zotin për dhuratat e pa çmuara që më ka sjellë", shkruan krah fotos Elsamedi.

Ish-banori i "Big Brother" së shpejti do të bëhet baba pasi Klaudia është në pritje të ëmbël.

Image

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco