Eva Murati ju jep fund dyshimeve/ Flet për aktorin Can Yaman

Eva Murati ju jep fund dyshimeve/ Flet për aktorin Can Yaman

14:30, 27/10/2020

Moderatorja Eva Murati, së fundmi ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve me anë të një komenti që ajo ka lënë në një video xhirimesh, të aktorit me origjinë shqiptare, Can Yaman, i cili po ashtu i është përgjigjur komentit të saj.

Mirëpo, këto komente, u bënë zanafilla e dyshimeve për fansat, të cilët janë bërë bërë shumë kuriozë të dinë nëse Eva ka komunikuar ndonjëherë me aktorin.

E ftuar në “Wake Up”, Eva tregoi çfarë mendonte në lidhje me aktorin simpatik.

"Është djalë simpatik, i suksesshëm, ishte me origjinë shqiptare. Por që nuk di çfarë mund të them tjetër”, u shpreh Eva.

Epo, me sa duket, Eva , ka vendosur të tregohet e rezervuar, dhe të shtojë kuriozitetin e fansave.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco