Dafina dhe Shqipriu me një tjetër bashkëpunim

Dafina dhe Shqipriu me një tjetër bashkëpunim

12:38, 26/10/2020

Potpuria që e publikuan vite më parë doli e suksesshme.

E me një projekt të tillë, Dafina Dauti dhe Shqipri Kelmendi po vijnë edhe këtë fundvit, shkruan Syri Kosova.

Ata kanë qenë në xhirime të një emisioni dhe këngëtarja ka mahnitur me pamjen e saj.

Se çka do na sjellin dyshja, presim të shohim.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco