Zgjedh fjalët më të përzemërta, Adelina uron Njomzën për ditëlindje

Zgjedh fjalët më të përzemërta, Adelina uron Njomzën për ditëlindje

11:58, 19/10/2020

Janë ndër motrat më të famshme në Kosovë.

Por, Adelina dhe Njomëza Emini janë emrat që na kanë treguar çdoherë se çka do të thotë të kesh motër që të do, të mbështetë dhe është me ty çdoherë, shkruan Syri Kosova.

Është Njomëza ajo e cila sot feston ditëlindjen, e një urim shumë të bukur padyshim që e ka marrë nga Adelina.

Përmes rrjeteve sociale, Adelina ka uruar atë për një jetë të gjatë, të lumtur dhe shumë të suksesshme.

Për Njomzën urojmë edhe shumë vite tjera.

E dashur Njomza, datëlindja jote arriti edhe këtë vit në vazhdën e dinamikës së angazhimeve dhe punës së vazhdueshme që...

Posted by Adelina Emini on Monday, 19 October 2020

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco