Lori ka ditëlindjen, Sara e uron me një foto nga fëmijëria: Bashkë në çdo vështirësi

Lori ka ditëlindjen, Sara e uron me një foto nga fëmijëria: Bashkë në çdo vështirësi

11:07, 19/10/2020

Ditën e sotme, Lori Hoxha feston 27-vjetorin e lindjes.

Të shumta kanëqënë urimt që ka marrë Lori në këtë ditë por pa dyshim fjalët më të veçanta ia ka dedikuar motra e saj, Sara, me të cilën Lori ka një lidhje mjaft të ngushtë.

“Ka qenë një xhiro e çmendur, mikja ime. Të dua shumë. Gjithmonë bashkë, në çdo vështirësi”, shkruan Sara.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Lorit, e cila i ka komentuar: “Të dua më së shumti!”

Ajo ka zgjedhur një foto nga fëmijëria e tyre dhe prej atij momenti Lori dhe Sara kanë qenë të pandara dhe gjithmonë aty për njëra-tjetrën.

 

 

 

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco