I krahason me pula e qen, këngëtari shqiptar ‘masakron’ artistët që dalin zhveshur

I krahason me pula e qen, këngëtari shqiptar ‘masakron’ artistët që dalin zhveshur

10:16, 19/10/2020

Arian Agushi ose siç njihet ndryshe me emrin e artit Gold AG, ngelet një ndër këngëtarët më të dashur shqiptarë.

Së fundmi, ai ka qënë i ftuar në emisionin “Why Not”. I pyetur për artistët që në klipet muzikore përpiqen të shfaqen sa më sensuale dhe tërheqëse për syrin e publikut, ai tha se nuk është aspak dakort, pasi ato klipe nuk mund ti shikojnë me të afërmit apo familjarët e tyre.

“Mendimi është i imi, ndoshta e kam gabim. Nëse zhveshja është civilizim, atëhere më të civilizuar se ne janë pulat, macja, qeni që ecin gjatë gjithë kohës zhveshur dhe nuk e kanë problem çfarë bëjmë. Ajo që na dallon ne, është truri.  Nuk është problemi të mbulohesh por të kesh një marre. Këngëtarët e rinj i kanë disa videoklipe që nuk i shikojnë dot me prindërit e tyre.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco