Lidhja me Fjolla Morinën, reagon për herë të parë reperi i njohur

Lidhja me Fjolla Morinën, reagon për herë të parë reperi i njohur

07:52, 19/10/2020

Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Fjolla Morina bëri të ditur se ka marrë propozim për martesë nga partneri.

Ajo publikoi foto të trëndafilave dhe unazën me diamant, pa e zbuluar identitetin e partnerit.

 "Panorama.al" raportoi se Fjolla është në një lidhje dashurie me një reper 22-vjeçar nga Kumanova, të quajtur Bardhyl Idrizi.

Mirëpo, me anë të një postimi në rrjete sociale, ai i ka hedhur poshtë këto lajme.

"Bardhi s'është në lidhje, është single, e sidomos me njërën që e kemi shoqe të ngushtë, Fjollën", shkruhet në një status të ripostuar nga ai.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco