FOTO/ Tayna pozon ‘topless’, zbulon kush e frymëzoi

FOTO/ Tayna pozon ‘topless’, zbulon kush e frymëzoi

20:27, 18/10/2020

Tayna, reperja e famshme kosovare ka pozuar ‘topless’ duke shkruar se është frymëzuar nga Dua Lipa.

Tre ditë më parë Dua Lipa pozoi për të promovuar një brand xhinsesh dhe në një prej imazheve u shfaq lakuriq në pjesën e sipërme, por sigurisht duke mbuluar pjesët intime.

Po sot Tayna u shfaq në imazhe të ngjashme bardh e zi, e zhveshur nga mezi e sipër dhe duke mbuluar pjesët intime me trup ose flokë.

Duket se këngëtaret brenda Kosovës po marrin shembull nga Dua Lipa e cila konsiderohet si këngëtarja më e famshme botërore me origjinë shqiptare dhe më me influencë, duke ditur se është vetëm 25 vjeç. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco