Dua nominohet për çmimin 'Artistja më e mirë ndërkombëtare', kështu mund ta votoni

Dua nominohet për çmimin 'Artistja më e mirë ndërkombëtare', kështu mund ta votoni

15:14, 14/10/2020

Dua Lipa ka nevojë për ndihmën e fansave.

Dua Lipa, është një prej artisteve shqiptare me famë botërore, e cila ka rrëmbyer disa prej çmimeve më të rëndësishme në eventet e muzikës.

Së fundi, këngëtarja është nominuar në kategorinë “Artistja më e mirë ndërkombëtare” në eventin “Aria Awards”.

Përmes një postimi në Instagram, ajo publikoi linkun ku fansat e saj mund të votojnë që ajo ta marrë atë çmim.

E gjitha çfarë duhet të bëhet është të klikoni në linkun e mëposhtëm dhe të votoni duke përdorur kodin “#ARIAsDuaLipa”.

Votojeni KËTU

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco