Dafina Zeqiri vjen me një tjetër projekt

Dafina Zeqiri vjen me një tjetër projekt

13:46, 14/10/2020

Me sa duket, Dafina Zeqiri është gati për të sjellë një tjetër projekt.

Në llogarinë e saj në Instagram, më anë të një fotoje, Dafina ndau me ndjekësit një poster të këngës së re që do të mbajë titullin “Zili Zili” dhe është pjesë e albumit të saj “Dafinë moj”.

Ajo çfarë kuptohet është fakti se Dafina e ka dedikim këtë këngë, mbase, si një mesazh për ato që nuk gëzojnë për sukseset e këngëtares.

Ky projekt vjen pas këngës  “Million $” e cila ka arritur të numërojë mbi 8 milion klikime dhe pse u publikua vetëm një muaj më parë.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

????

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri) on

 

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco