Georgina shfaq këmbët seksi për 'Vogue Brasil'

Georgina shfaq këmbët seksi për 'Vogue Brasil'

13:59, 14/10/2020

Georgina shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri.

Georgina Rodriguez po vazhdon punën si blogere, teksa pozon për brende e revista të njohura.

Së fundi, ajo ka pozuar për “Vogue Brasil”, teksa shfaqet e veshur me një xhaketë të markës “Louis Vuitton”.

“Hera e parë që pozoj për Vogue Brasil”, ka shkruar ajo sipër fotos, në të cilën kishte vënë në pah këmbët seksi, derisa u fotografua në veturë.

Ky imazh i saj vjen pak orë pasi partneri i saj, Cristiano Ronaldo është testuar pozitiv për COVID-19 dhe është vetiziluar.

Georgina me anë të një postimi në Instagram ka treguar gjendjen e tij dhe shkroi “Ti je inspirimi im”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My first time in @voguebrasil ???????????????? @nicolasgerardin

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco