Bëhuni gati të shihni Selena Gomez në një film horror

Bëhuni gati të shihni Selena Gomez në një film horror

13:27, 14/10/2020

Selena Gomez është duke marrë një rol kryesor në “Dollhouse”, një film horror i vendosur në skenën elitare të modës në New York.

Në këtë film Selena do të jetë krah Shawn Levy dhe Dan Cohen të 21 Laps.

Skenaristi këtij filmi i cili do të jetë i përshkruar si një triler psikologjik në frymën e “Black Swan”, është Michael Paisley.

“Përfshirja e Selenës në këtë është shumë emocionuese. Ajo është jashtëzakonisht e talentuar si yll dhe producente”, tha kryetari i grupit ‘Motion Picture’ të STXfilms, Adam Fogelson.

Kjo shënon kthimin në aktrimit të Selenës, ku ajo filloi të marrë famë si ylli i Disney Channel kuKëngëtarja pati më pas një karrierë të suksesshme muzikore dhe është shfaqur në një numër të konsiderueshme rolesh.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco