‘Humbi Dashnia’, balada më e re nga Lirjoni

‘Humbi Dashnia’, balada më e re nga Lirjoni

12:58, 14/10/2020

Lirjon Zenelaj ka ardhur me një këngë të re.

Në kanalin Youtube ai e ka hedhur projektin e titulluar ‘Humbi Dashnia’, shkruan Syri Kosova.

Kënga u shkrua nga Fadil Topalli, me muzikë dhe producim nga Bini Diez.

‘Humbi Dashnia’ u finalizua edhe me klip nga Imagine Films.

Ky projekt i këngëtarit është baladë dhe është një këngë shumë e bukur. Kur jemi te baladat, Lirjoni e ka dëshmuar se është ‘baba’ për këtë punë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco