Nga një studio muzikore, me një fustan transparent, Rita Ora i tërboi të gjithë

Nga një studio muzikore, me një fustan transparent, Rita Ora i tërboi të gjithë

11:40, 14/10/2020

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora, na ka treguar se kur vjen puna tek veshja, ajo është shumë e guximshme.

Në postimin e fundit në llogarinë e saj në Instagram, Rita u shfaq me një fustan transparent dhe vendodhja ishte një studio muzikore.

Mjaft tërheqëse dhe provokuese ajo ndau disa momente nga dita e saj me fansat.

Sigurisht, të shumta ishin komentet që këngëtarja mori nga ndjekësit, ku të gjithë e komplimentuan për look-un e saj.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

????Studio to quick shoot back to studio ???? #sameroom #mindblownlol

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco