Zgjedhja e vështirë e Xhensilës, shishen apo…

Zgjedhja e vështirë e Xhensilës, shishen apo…

11:59, 14/10/2020

Xhensila Seferi ka hedhur një fotografi të re në Instagram.

Edhe kësaj radhe, ajo ka mahnitur me pamjen e saj, e veshur me një fustan të bardh dhe dukej shumë joshëse, shkruan Syri Kosova.

Por, Xhensila mbeti mes dy zgjedhjeve.

“Gota apo shishja” është dilema e saj… e që duket se zgjodhi gotën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco