Megi ka zgjidhjen: Bleni çanta e jo ushqim

Megi ka zgjidhjen: Bleni çanta e jo ushqim

11:20, 14/10/2020

Për të mos u shëndoshur, Megi Pojani ka një zgjidhje interesante për vajzat.

Ajo i ‘ftoi’ ato që të mos blejnë ushqim, por, të blejnë çanta, kështu, i shpenzojnë paratë dhe nuk blejnë për të ngrënë, as nuk shtojnë peshë, shkruan Syri Kosova.

“Nje cante e re nuk te shendosh, s’te ngelet neper dhembe dhe nuk do zgjohet nje mengjes te te thote qe s’te do me. Shpenzoni per nje cante, keshtu s’do keni leke neper duar qe te blini per te ngrene dhe te shendosheni” shkroi ajo.

Kjo shaka e saj u përcoll me komente të ndryshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco