Ava me gjoksin jashtë në ballinën e Fault Magazine

Ava me gjoksin jashtë në ballinën e Fault Magazine

10:19, 14/10/2020

Dita-ditës po bëhet emri më i përfolur në industrinë muzikore në botë.

Së fundmi, e talentuara shqiptare, Ava Max, ka pozuar për revistën e njohur, Fault, shkruan Syri Kosova.

Në ballinën e revistës në fjalë, këngëtarja shihet e veshur me të kuqe, thuajse me gjoksin jashtë dhe me një qafore me zare.

Në fakt, në pamje të parë, Ava duket si Era Istrefi, pasi ka një stil të ngjashëm me të.

“Ishte i gjithë faji yt” është titulli përmbledhës për intervistën e Avës dhënë për revistë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

All my fault ????

A post shared by AVA MAX (@avamax) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco