Nevina mahniti me gjoksin… dhe fytyrën e bukur

Nevina mahniti me gjoksin… dhe fytyrën e bukur

10:01, 14/10/2020

Zë vend në listën e femrave më të bukura shqiptare.

Nevina Shtylla ka hedhur një fotografi në Instagram me të cilën ka mahnitur gjithë ndjeksit e saj, shkruan Syri Kosova.

Ajo shihet e veshur në mënyrë shumë elegante, me një veshje ngjyrë trupi, te hapur te gjoksi.

Vëmendje ka marrë edhe fytyra e saj e ëmbël.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wazzup? ????

A post shared by NEVINA SHTYLLA ???? (@nevinashtylla) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco