Arbana Osmani tregon se ka diçka për të bërë, para se të sjellë në jetë bebin

Arbana Osmani tregon se ka diçka për të bërë, para se të sjellë në jetë bebin

09:37, 14/10/2020

Moderatorja e njohur Arbana Osmani, prej muajsh është në pritje të ëmbël dhe vetëm pak kohë e ndan atë nga lindja.

Mirëpo, gjatë kësaj kohe duket se të gjithë ndjekësit kanë patur vetëm një pyetje për të: Kur do të lindësh?!

Nisur nga ky fakt, Arbana ka zgjedhur të bëjë humor me këtë frazë të shumë dëgjuar nga moderatorja.

“Do thoni ju, a linde? Po si do lind unë pa rregulluar flokët?”, ka thënë Osmani në videon ku shfaqet me flokë të lyer e të krehur .

Duket se momenti i shumëpritur për çiftin e shumë përfolur po afron dhe shumë shpejt dyshja do të mbajë në krahë fëmijën e tyre të parë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco