E ‘çmendur’ pas tyre, ja sa çanta i ka reperja e njohur

E ‘çmendur’ pas tyre, ja sa çanta i ka reperja e njohur

09:11, 14/10/2020

Ajo është e njohur në gjithë botën.

Thuajse si çdo femër tjetër, si duket edhe Cardi B është ‘maniake’ e çantave të dorës, shkruan Syri Kosova.

Në Instagram, reperja ka hedhur një imazh ku shihet në dhomën me plotë çanta, me ngjyra të ndryshme.

“Zgjedhe ngjyrën” shkroi përbri fotos.

Nga ana tjetër, në sy bie edhe trupi perfekt i saj, shumë seksi dhe me tatuazhe.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pick a color

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco