Pas ndërhyrjes në hundë, ja si duket Rovena Stefa

Pas ndërhyrjes në hundë, ja si duket Rovena Stefa

08:32, 14/10/2020

Disa javë më parë, ishte vetë këngëtarja Rovena Stefa, ajo që bëri publik lajmin se sapo i ishte nënshtruar një operacioni në hundë, veprim i cili tregoi dhe njëherë natyrën pa komplekse të këngëtares.

Më në fund, mund të shohim rezultatin, pasi disa javë pas ndërhyrjes,  këngëtarja në llogarinë e saj në Instagram, ndau disa foto me ndjekësit, ku duket qartë rezultati i kësaj ndërhyrjeje

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco