Agnesa Vuthaj ‘thyen akullin’/ Ndan me ndjekësit foto me mamanë  në ditën e saj të shënuar

Agnesa Vuthaj ‘thyen akullin’/ Ndan me ndjekësit foto me mamanë në ditën e saj të shënuar

08:56, 14/10/2020

Ish-Missi Agnesa Vuthaj ndan shpesh momente nga përdithsmëria e saj men ndjekësit, por të rralla janë rastet kur ajo zgjedh të postojë foto me familjarët apo të flasë për të.

Me sa duket Agnesa ka zgjedhur të respektojë privatësinë e tyre.

Por së fundmi, Agnesa nuk i ‘ rezitoi; kësaj ditë të veçantë në jetën e mamasë së saj, dhe postoi një foto më mamanë dhe foto të tortës së ditëlindjes në të cilën shkruhej “Urime mama jonë”. “Gëzuar ditëlindjen mama jeme. Të dua shumë”, ka shkruar Vuthaj në foton ku shfaqet e mbështetur në krahët e nënës së saj.

Duke qenë së rastetkur ajo ndan foto me familjarët janë të rralla, ky moment mori vëmendjen nga ndjekësit.

Image

Image

ImageImageImage

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco