1 vit pas fejesës, ndahet çifti i njohur

1 vit pas fejesës, ndahet çifti i njohur

22:14, 13/10/2020

Aktori i njohur, Jonah Hill është ndarë nga e fejuara e tij, Gianna Santos.

36 vjeçari u pa për herë të parë me Giannam në gusht 2018 dhe fejesa e tyre u konfirmua në tetor 2019.

Gianna është një menaxhere në kompaninë e bukurisë Violet Gray dhe ajo u diplomua në Universitetin Fordham. Ajo më parë ishte stiliste dhe producente për markën e modës “KITH NYC”.

Aktori i nominuar për “Oskar”, është parë për herë të fundit me partneren 31 vjeçare në gusht në një shëtitje të tyre në Los Angeles.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco