‘Sa shumë të kam pritur’, reperi shqiptar bëhet baba për herë të dytë

‘Sa shumë të kam pritur’, reperi shqiptar bëhet baba për herë të dytë

21:22, 13/10/2020

Reperi i njohur, Vig Poppa është bërë baba për herë të dytë.

Lajmin e bukur e ka bërë vetë publik reperi, duke postuar në Instagram një video të bebit.

“Sa shumë të kam pritë”, shkruan krahas videos Vig Poppa.

Ai dhe bashkëshortja e tij, Ena kanë një djali pesë vjeçar, të quajtur Domi.

 

View this post on Instagram

Sa shum tkom pritë...

A post shared by Vigan Bardhi (@vigpoppa) on

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco